X

VRZOO Dubai’den sonra ilk kez Emaar AVM’de.

VRZOO Dubai’den sonra ilk kez Emaar AVM’de. Açılış 19 Ağustos Pazar. Sanal gerçeklik teknolojisi ile hayvanlar aleminin gizemli ve heyecanlı dünyasına yolculuk yapmaya hazırlanın! VRZOO Dubai’den sonra ilk kez Emaar AVM’de, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nin yanında sizi bekliyor. Açılış 19 Ağustos 2018 Pazar.

Maceraeverler vahşi yaşamın heyecanını Emaar AVM’de yaşıyor.

12 farklı 360 derece filmde Güney Afrika, Uganda, Mısır, Avustralya, Maldivler ve Mafya Adaları'nın devleriyle heyecanlı bir macera yaşamanın zamanı geldi. Çöllerden okyanuslara ve ormanlara kadar vahşi hayvanların büyüsüne kapılacaksınız.

Tamamen sürükleyici VR'de doğal ortamlarında görüntülenen, dünyanın en harika hayvanlarıyla göz göze gelin. Nasıl yaşadıklarını, karşılaştıkları tehditleri ve nasıl yardımcı olabileceğinizi keşfedin.

VRZoo deneyiminde, kurulan özel platformlarda VR gözlükleri ile dünyanın dört bir yanındaki nesli tükenmekte olan canlılar ile göz göze gelerek sanal gerçekliğin zirvesine çıkın. 

Sadece VRZOO’da!

VRZOO filmleri ve Bilet Fiyatları

 • Balina Köpekbalığı
 • Manta Vatozları
 • Dugong (Deniz İneği)  
 • Kaplumbağa
 • Avustralya Deniz Aslanı
 • Afrika Fili
 • Dağ Gorilleri
 • Mirketler
 • Afrika Aslanı
 • Afrika Çitaları
 • Beyaz Gergedan
 • Beyaz Aslan

VRZOO: 20 TL (3 film)

VRZOO ilave paket: 10 TL (3 film)

Emaar Akvaryum + VRZOO Ortak Biletleri ile avantajlı fiyatları yakalayın. Emaar Akvaryum biletiniz ile alacağıız VRZOO bileti 20 TL yerine 15 TL.

VRZOO + Emaar Akvaryum Yetişkin Bileti : 65 TL

VRZOO + Emaar Akvaryum Çocuk Bileti     : 54 TL

X

Akvaryumda Doğum Günü

Bu sene çocuğunuzun doğum gününü 20.000 deniz canlısı ve amfibi ile birlikte Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde kutlayın.

Rezervasyon: 0850 241 11 50 veya info@kidsfoni.com

 

DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ VE FİYATLARI

 

Yemeksiz Paket

Ücret: 1.300 TL (10 çocuk)

İlave kişiler için kişi başı ücret 50 TL’dir.

Yemekli Paket

Ücret: 1.600 TL (10 çocuk)

*Yetişkin ikramları pakete dahil değildir.

İlave kişiler için kişi başı ücret 80 TL’dir.

 

DOĞUM GÜNÜ PARTİ ODASI KULLANIM SÜRESİ

 

Doğum günü organizasyonları hafta içi ve hafta sonu 120’şer dakikalık 3 seans şeklinde yapılmaktadır.

1.Seans: 10:30-12:30 

2.Seans: 13:30-15:30

3.Seans: 16:30-18:30

*Zaman dilimleri değişiklik gösterebilir. Lütfen bize ulaşarak teyit ediniz.

 

DOĞUM GÜNÜ ODASI DEKORU

 

 • Akvaryum izleme penceresi
 • Korsan gemisi temalı oturma düzeni
 • Okyanuslar, deniz canlıları, korsanlar, denizkızları ve periler görselli duvar ve tavan dekorları

 

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR?

 

En az ve en fazla kaç kişilik doğum günü organizasyonu yapabilirim?

Parti paketlerimiz en az 10 çocuk için hazırlanmıştır. Ancak dilerseniz daha az kişi de davet edebilirsiniz. Daha az davetli için fiyatta değişiklik yapılmamaktadır.

Parti odasının ideal kapasitesi 20 çocuk+20 yetişkindir. Daha fazla davetli için bizi ziyaret edin ve doğum günü odası keşfini birlikte yapalım.

 

Doğum günü fiyatına akvaryum gezisi de dahil mi?

Evet. Doğum günü katılımcılar akvaryumu da gezebiliyor. 

 

Organizasyon sırasında görevli personel bulunuyor mu?

Parti süresince müşteri ilişkileri temsilcimiz size eşlik edecektir. Müşteri ilişkileri temsilcimiz ikralarınızı yapacak ve çocukların yaş gruplarına göre müzik çalınmasında destek olacaktır.

 

Dışarıdan yemek getirebilir miyim?

Doğum günü sahibi dışardan sadece yetişkinler için kendi ikramlarını getirebilir. Tencere yemekleri, kebap vs. gibi yiyecekler kabul edilmemektedir.

 

Fotoğraf hizmetiniz var mı?

Emaar Akvaryum bünyesinde hizmet veren fotoğraf ekibimiz ücret karşılığında profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir. Fotoğraf çekimi için başka bir firmadan hizmet alınamaz.

 

Rezervasyon tarih değişikliği yapabilir miyim?

Doğum günü tarihi değişikliğini 3 gün öncesine kadar yapabilirsiniz.  Organisyondan 48 saat öncesi veya daha kısa süre kala yapılan rezervasyon değişikliklerinde “iptal” prosedürü uygulanır.

 

Organizasyonu iptal edebilir miyim?

48 saat öncesinden iptal edilen doğum günü partileri için ön ödemenin %25’i iade edilir. 24 Saat öncesindeki iptallerde ön ödeme iadesi yapılmaz.

 

Doğum günü rezervasyonu için ödeme yapmalı mıyım?

Doğum günü rezervasyonunun onaylanması için %50 ön ödeme alınır. Ön ödeme alınmayan rezervasyonlar garantili değildir.  Ödemenin tamamı parti öncesinde ön ödeme düşülerek tahsil edilir.

X

Akvaryumda Tüplü Dalış

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde içinde mini manta vatozları, inek başlı vatozlar, gitar köpekbalıkları ve daha birçok balık arasında tüplü dalış yapmaya hazır mısınız? İster dalış tecrübeniz olsun, ister olmasın, eğer siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak isterseniz rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

 

Üstelik dalış yapmak için havaların ısınmasını beklemenize gerek yok. Dalış yapılacak akvaryumun sıcaklığı 24oC.

 

Suyun altında çekeceğimiz fotoğraf ve videolarınızı instagramda paylaşmayı unutmayın. Çok beğeni alacağınıza eminiz.

 

Unutmayın;

 • Tüplü dalışlar her gün yapılır ve bir grupta en fazla 3 dalıcı olabilir.
 • 14 yaş ve üzeri ziyaretçiler dalış yapabilir. (14-18 yaş için veli onayı gereklidir)
 • Sağlık koşularınızın dalışa uygun olması gerekir.

 

Ücret:

Dalış ücreti 250 TL’dir.

Emaar Akvaryum yıllık üyelerine 10% indirim  ( Yıllık üyeliğinizi hemen alın)

Programa akvaryum girişi ve dalış ekipmanları dahildir.

**Dalışa katılacak ziyaretçilerin mayo, terlik ve havlularını yanınızda getirmeleri gerekir.

 

Rezervasyon değişikliği ve iptalleri

Rezervasyon değişikliği veya iptalleri rezervasyon tarihinden en az 3 gün öncesine kadar yapılabilir. Rezervasyon tarihinden 3 gün öncesinde yapılan değişiklik ve/veya iptallerde program ücretinin yarısı iade edilir. 48 saatten kısa sürede yapılan değişiklik, iptal ve/veya bildirim yapılmadan programa gelinmemesi halinde ücret iadesi yapılmaz, yeni bir tarih ile değiştirilemez. Program saatinden geç gelen ziyaretiler programın yoğunluğuna göre aynı gün dalışa katılamayabilirler. Bu durumda görevlilerimiz yeni bir rezervasyon tarihi için ziyaretçilere yardımcı olaur.

 

Rezervasyon için bize ulaşın

0216 547 18 88 veya info@emaarakvaryum.com

X

Köpekbalıklarıyla Yüzleşmeye Hazır Olun!

Siyah yüzgeçli köpekbalıkları, zebra köpekbalığı ve camgöz köpekbalıklarıyla dolu bir akvaryumun içine girdiğinizi ve bacaklarınızın arasında köpekablıklarının yüzdüğünü düşünün. Bu tüyler ürpertici etkinliğe hazır mısınız?

Emaar Akvaryum ziyaretçiler için yepyeni bir etkinlik sunuyor: Köpekbalılarıyla Yüzleşme!

Akvaryumun kayalık kıyılar bölgesinde bulunan akvaryum tankındaki köpekbalıklarımız Cuma günleri hariç her gün saat 14:00’te uzmanlarımız tarafından besleniyor. Artık siz de bu beslenme seansına dahil olabilirsiniz.

Köpekbalıkları nasıl besleniyor?
Beslenme seansında uzmanımız uzun bamboo çubuklara taktığı yemi köpekbalıklarına uzatıyor ve yemesini bekliyor. Etkinliğe katılacak ziyaretçiler de özel bir tulum giyerek uzmanlarımız eşliğinde 4 türden 15 adet köpekbalığının arasına giriyor ve besleme yapmak üzere hazırlanan ekipmanlar ile
köpekbalıklarına yemlerini uzatıyor. Meraklı köpekbalıkları önce ziyaretçileri tanımak için etrafında yüzmeye başlıyor ardından da kendisine uzatılan yemi alıyor. 20 dakika süren beslenme seansında köpekbalıkları bazen yemek yemek istemeyebiliyor.

Akvaryum tankında bulunan köpekbalıklarının boyları 1m ile 2m arasındadır. Burada bulunan köpekbalıkları meraklı olsalar da zararsız türlerdir.

Etkinliğe katılım detayları:

 • Etkinliğe 11 yaş ve 150cm üzeri olan ziyaretçiler katılabilir. 14 yaşına kadar olan ziyaretçiler etkinliğe velisi ile katılmalıdır. 14-18 yaş arası olan ziyaretçilerin etkinliğe katılması için ise velisinin yazılı onayı gerekiyor.
 • Etkinlik Cuma günü hariç her gün saat 14:00’da yapılıyor. Katılmak isteyen ziyaretçilerin etkinlik günü saat 13:30’a kadar akvaryum gişesinden rezervasyonunu yapması veya bir gün öncesine kadar info@emaarakvaryum.com adresine mail atarak ön zervasyon yaptırması gerekiyor. Email ile ön rezervasyon yaptıran ziyaretçinin 13:30’a kadar akvaryumda bulunması gerekiyor.
 • Etkinlik ücreti 65 TL’dir. (Bu fiyata akvaryum bileti dahil değildir)

DÖNEMSEL ETKİNLİKLER

X

Çocuk Karnavalı EMAAR AVM’de!

Emaar Çocuk Karnavalı’na Katıl, Akvaryum Biletini İndirimli Al!

Şimdi doyasıya eğlenmenin tam zamanı. 13 Temmuz-12 Ağustos tarihleri arasında Emaar AVM’de birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Çocuk Karnavalı sizi bekliyor! Üstelik karnavala katılanlara akvaryum bileti sadece 25 TL.

Karnaval alanı, hediye kutusu, basketbol, tarım alanı olarak dört farklı etkinlikten oluşan Karnaval biletinizi 25 TL karşılığında satın alabilir veya tek seferde yağacağınız 75 TL’lik alışveriş fişiniz ile etkinlik alanından 1 adet ücretsiz biletinizi temin edebilirsiniz. Karnaval biletinizin yanında akvaryum giriş biletinizi de almayı unutmatın.

Karnavala katılanlara akvaryum bileti 39 TL yerine 25 TL.

Çocuk Karnavalı’ndaki etkinliklerde çok eğleneceksiniz. Çocuk Karnavalı detayları işte burada http://www.emaarsquaremall.com/tr/cocuk-karnavali/

X

Çocuklar LEGO ile eğlenecek

Çocuklar LEGO ile eğlenecek

Dünyanın en ünlü tasarım objesi, çocukların favori oyuncağı LEGO 5 farklı teması ile Emaar Akvaryum’da çocuklarla buluşuyor.  Özel olarak tasarlanmış olan etkinlik sahasında çocuklar hem eğlenecekler hem de bambaşka bir LEGO Dünyası’nda bulunmanın tadı çıkaracaklar.  Etkinlik alanında LEGO Friends, LEGO City, LEGO Duplo, LEGO Star Wars ve LEGO World Map temaları yer alacak. Akvaryum ziyaretçileri için ücretsiz olan etkinlikte çocuklar diledikleri kadar LEGO ile tasarım yapmanın keyfini çıkaracak.

Emaar Akvaryum biletinizi hemen buradan indirimli olarak hemen alın!

Etkinlik tarihleri:

21-24 Nisan 2018 – LEGO City – LEGO Friends

28-29 Nisan 2018 – LEGO Duplo – LEGO Star Wars

05-06 Mayıs 2018 – LEGO World Map

Saat:12:00-19:00

 

X

Maceracı Yüzgeçler Sömestirde Emaar Akvaryum’da

Sömestirde Sınırsız Eğlence

Maceracı Yüzgeçler Minika Festivali ile Emaar Akvaryum’da 

MinikA’nın ilk yerli yapım çizgi dizisi Maceracı Yüzgeçler sömestirde Emaar Akvaryum’da ziyaretçiler ile buluşuyor. 26, 27 ve 28 Ocak’ta 11:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Maceracı Yüzgeçler Minika Festivali’nde çocuklar, Maceracı Yüzgeçler’in sevimli kahramanları Biba ve dostlarının maskotlarıyla eğlenecek. MC yönetiminde gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında dans show, kostüm karakterler, maske yapımı ve boyama, oyun platformları, oyun hamuru, karakter boyama, puzzle atölyesi ve oyun konsolları ile oynama yer alıyor.

Anadolu Yakası’nın yepyeni yaşam merkezi Emaar Square Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, sömestr tatilinde çocuklara eğlence dolu anlar yaşatacak. 200’e yakın türde 20 binden fazla canlının bulunduğu Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, hazırladığı etkinliklerle tatile unutulmaz anılar katacak. Ziyaretçiler gün uzmanlar tarafından yapılan penguen, su samuru, dev su faresi, vatoz besleme ve hafta sonları yapılan dev kral timsah besleme seanslarını da izleyebillecek.

X

Su samurunu boya, su samurları haftasında çocuk biletinde %50 indirimi yakala

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi çocuk biletleri, nehirlerin akıllı mı akıllı, yaramaz mı yaramaz canlıları su samurlarına dikkat çekmek için 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında %50 indirimli. Tek yapmanız gereken su samuru resmini boyayıp akvaryum gişesinde göstermek. Gelin su samurlarını yakından görün ve uzmanlardan onlar hakkında hiç bilmediğiniz bilgiler alın, yemek saatlerinde beslenme programlarına tanık olun.

Resmi indirimek için tıkla

*İndirim, diğer indirim, özel fiyat ve/veya kampanyalar ile birleştirilemez.

**14 yaşın altındaki çocuklara 18 yaş ve üzeri en az bir yetişkin eşlik etmelidir.

X

Dünya su samurları günü kutlu olsun

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçilerimizle birlikte 31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında Dünya Su Samurları Günü’nü kutluyoruz. Akvaryuma gelen ziyaretçilerimiz su samurları hakkında ilginç bilgiler edinecek, su samurlarının uzmanlar tarafından tek tek elle beslenmesine tanık olacak, uzman ekibimize su samurları hakkında sorular sorarak bilmek istediklerini öğrenecek ve çocuklar hediye aktivite kitapları ile eğlenecek.

En akıllı ve eğlenceli su canlıları arasında olan su samurları konusunda dikkat çekmek ve günlük hayatımızda karşılaşmadığımız bu canlıları korumanın önemini anlatmak için, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde 31 Mayıs 2017 - 4 Haziran 2017 tarihleri arasında Dünya Su Samurları Günü’nü kutluyoruz. Etkinlik kapsamında akvaryuma gelen ziyaretçiler su samurları hakkında ilginç bilgiler edinecek, uzmanların besleme seasnlarını izleyecek, çocuklar su samurları ile ilgili aktiviteler yapacak.

Emaar Akvaryum’da, Su Samurları İçin Yetiştirme Programları Başlayacak

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nin ev sahipliği yaptığı ve Dubai Akvaryum’da dünyaya gelen su samurları tarımsal kirlilik ve ormanların yok edilmesi nedeniyle yaşam alanlarının ortadan kalkması yüzünden günümüzde tehlike altında. Dünya Korunma Birliği IUCN’nin nesli tükenme tehlikesi altında olan türleri belirttiği Kırmızı Liste’de “Hassas” ve “Tehlikede” olarak listelenen su samurları için uzman ekibimiz gözetiminde önümüzdeki haftalarda yetiştirme programlarına başlanarak bu sevimli canlıların nesil devamlılığı çalışmaları yapacağız.

Siz de Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde su samurlarını hergün saat 11:45’te kahvaltı ederken ve 15:30’da geç öğle yemeklerini yerken görebilirsiniz. Siz de planınızı besleme seanslarına göre yapın, akvaryumda yaşayacağınız unutulmaz anlara bu eşsiz tecrübeyi de dâhil edin

Su Samurları Hakkında Bunları Biliyor Muydunuz?:

İnsanların parmak izleri gibi eşsiz birer kokuya sahip olan su samurları, aile fertleri ile konuşmak için 12 farklı sesten oluşan bir alfabe kullanırlar.
Uyurken nehir ve denizdeki akıntıyla sürüklenip kaybolmamak için kendilerini deniz çayırlarına bağlar ve ailece el ele tutuşup uyurlar.
Uyumadıkları zamanın büyük çocuğunluğunu ise oyun oynayarak geçiren su samurlarının annelik içgüdüleri de oldukça kuvvetli.
Diyetleri içinde alabalık, karides, badem, haşlanmış yumurta bulunuyor. En sevdikleri besin ise badem.