Ulaşım

İstanbul'un en yeni alışveriş konsepti Emaar Square Mall'da yer alan Emaar Akvaryum'u ziyaret edin, aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz dakikalar yaşayın.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Emaar Square Mall'un B5 katında yer alıyor. Emaar Square Mall'a ister toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşın isterseniz özel aracınızla ile gelerek aracınızı Emaar Square Mall'un 4500 araçlık otoparkına bırakın.

Servis saatleri için tıklayın.

Emaar Square Mall

Ünalan Mah. Ayazma Cad. Çamlıca Üsküdar 34700 İstanbul /Türkiye

Harita

Detaylı Ulaşım Bilgisi

FSM Köprüsü’nden Geliş:

Köprüyü geçtikten sonra Çamlıca / Ümraniye / Üsküdar çıkışından düz devam ediniz. Tantavi Tüneli’ni geçince Çamlıca / Yavuztürk / Bulgurlu / Göztepe sapağından giriniz. Libadiye Kavşağı’ndan Bulgurlu / Göztepe tarafına döndükten sonra Ünalan / Çevreyolu / Göztepe istikametinde devam ederek Göztepe Soyak’ın yanındaki Ünalan tabelasından sapınız.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden Geliş:

a) Köprüyü geçtikten sonra Bostancı/Ankara sapağından girerek solda Göztepe/Bostancı/Ankara yönünde devam ediniz. E-5 Karayolu’na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi’ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönün.

b) Köprüyü geçtikten sonra Ümraniye / Çamlıca / Şile sapağından girerek, köprü üzerinden geçtikten sonra Ümraniye / Şile / FSM Köprüsü tabelasını takip ediniz. Vecdi Diker Tüneli’ni geçtikten sonra Çamlıca / Göztepe tabelasını takip ediniz. Libadiye Kavşağı’ndan Bulgurlu / Göztepe/ Harem / Örnek Mah. tabelasından döndükten sonra Libadiye Caddesi’ne girerek düz devam ediniz. Libadiye köprüsünü geçtikten sonra Soyak Camii’nin önündeki Ünalan tabelasından sağa sapınız.

Bağdat Caddesi’nden Geliş:

Bağdat Caddesi’nden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne bağlanan yolda Ankara/Göztepe/Bostancı sapağını takip ederek E-5 Karayolu’na bağlanınız. E-5 Karayolu’na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi’ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönün

Kadıköy’den Geliş:

Kadıköy Boğa Heykeli’nin önünden Kuşdili Caddesi üzerinde devam ederek Çevreyolu istikametini takip ediniz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne bağlanan yola çıktığınızda Ankara/Göztepe/Bostancı sapağından E-5 Karayolu’na bağlanınız. E-5 Karayolu’na çıktıktan sonra sağda Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi’ne çıktıktan çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönün.

Ataşehir’den Geliş:

Memorial Hastanesi’ni solumuzda bırakarak, Shell benzin istasyonunun yanından Kadıköy/Ankara istikametine sağa dönünüz. Kadıköy/Erenköy/Yenisahra/Barbaros Mah. tabelasını düz takip ediniz. Önce Yenisahra/Ankara/Göztepe/Kadıköy sonra Kadıköy/Harem tabelalarını takip ederek, E-5’e bağlanacaksınız. E-5 üzerinde Çamlıca/Göztepe istikametinde ilerleyerek Ümraniye/Çamlıca/ Şile sapağından giriniz. Göztepe Köprüsü’nü arkanızda bırakarak Libadiye Caddesi’ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu/Harem/Kadıköy/Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönün.