Okul Paketleri

2018-2019 okul yılında Emaar Akvaryum’da eğlenirken öğrenmeye devam!

Bu sene yepyeni eğitim programları sunuyoruz. Robotics atölyesi, bilim gösterisi, masal atölyesi, sinema pakedinden oluşan 4 farklı aktivite pakedi ile bu sene öğrencileriniz eğlenirken öğrenecek, unutulmaz anlar biriktirecek.

Katılmak istediğiniz okul aktivite pakedini seçin, rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

Email: egitim@emaarakvaryum.com  Tel: 0216 547 18 88

Bilim Gösteri Paketi

Bilimin eğlenceli yüzünü göstermeyi hedefleyen Yes To Science bilim gösterisi öğrencilere keyifli ve verimli bir etkinlik sunarken farkındalık düzeylerini artırır, bilime karşı olan meraklarını tetikler ve deneylerle öğreterek bilginin kalıcılığını sağlar.

Yes To Sience bilim gösterileri her yaş grubuna özel programlanır.

Yes To Science bilim gösterisi «kuru buz», «sabun köpüğü fıskiyesi», «hava girdapları», «havanın akışkanlığı», «yanan baloncuklar» gibi başlıklar altında  görselliği yüksek deneylerle eğlenceli sunumlar içerir.

JR Robotics Atölyesi

Dünyada STEM olarak bilinen Bilim (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering) ve Matematik (Mathematics) öğretim teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen atölye çalışması öğrencileri düşünmeye, problem çözmeye, süreç odaklı çalışmaya ve merak duygusuna sevkederken, öğrendiklerini proje şekline getirerek üretmeye teşvik ediyor.

«Kodlama», «robotik etkinlikler», «hologram», «3D tasarım ve modelleme» programlarından oluşan atölyelerde teknoloji eğitime entegre ediliyor.

Masal Atölye Paketi

Pitikapo masal atölyesinde öğrenciler akvaryum gezisinde karşılaştıkları canlıların eğlenceli hikayelerini dinleyip bu hikayeleri farklı malzemeler kullanarak sanata çeviriyor.

Çocukların hayal gücünü ve sanatsal bakış açılarını geliştirmeyi hedefleyen Pitikapo masal atölyesi, çocukların kabiliyetlerini sanata dönüştürmesini teşvik eder. Kendini daha sağlıklı ifade etme yeteneklerini artıran bu çalışmayla çocuğun duygusal algıları açılır ve sanatını icra edeceği malzemeleri  keşfederken aynı zamanda içsel disiplini ve konsantrasyonu da gelişir.

Dinlediği hikaye ve masallar sayesinde ayrıca kelime hazinesi genişler ve bu da çocuğun okuldaki mevcut eğitim sürecine  faydalı olur.