Yardımcı Bilgiler

Ziyaretçiler için özel rehberlik hizmeti sunmuyoruz ancak akvaryumumuzda belirli alanlarda görevli ziyaretçi rehberlerimiz bulunuyor. Su ürünleri mühendislerimiz tarafından eğitilen, tüm canlıları yakından tanıyan ziyaretçi rehberlerimiz geziniz sırasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Yıl boyunca farklı promosyonlar sunuyoruz. Promosyonlar ve özel gün fiyatları ile ilgili bilgileri web sitemizdeki Etkinlikler ve Kampanyalar başlığı altından öğrenebilir veya bilet gişesindeki personelimize danışabilirsiniz.

Akvaryum ve Sualtı Hayvanat bahçesi alanlarını gezmek 1-1,5 saat sürüyor. Kalmak ve sunumları/gösterileri seyretmek isterseniz bu süre daha da artabilir.

Hayır, yapamazsınız. Biletiniz sadece tek bir giriş için geçerlidir. Akvaryuma tekrar gelmeyi düşünüyorsanız yıllık üyelik kartı alarak 365 gün sınırsızca giriş yapabilir en avantajlı bilet fiyatından yararlanabilirsiniz.

Gün boyunca çeşitli sunumlarımız olmaktadır, saatleri konusunda lütfen bir personelimize danışın veya ziyaretinizi planlamadan önce web sitemizden "Besleme Saatleri" başlığını inceleyin.

Evet. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçilerimiz fotoğraf ve video çekebilir. Ancak profesyonel çekim yapmak için pazarlama departmanımızla görüşerek izin almanız gerekir. Ayrıca ziyaretiniz boyunca size yardımcı olabilecek profesyonel fotoğraf hizmetimiz de bulunuyor.

Ancak hayvanların sağlığı ve güvenliği nedeniyle bazı sergi alanlarında flaşla fotoğraf çekilmesine izin verilmemektedir. Geziniz sırasında bu alanlar açıkça belirtilmekte olup bu kurala uymanızı rica ederiz.