X

Öğretmenlerimizi Emaar Akvaryuma Davet Ediyoruz.

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz, 24 Kasım 2018 - 3 Aralık 2018 tarihleri arasında öğretmenlerimizi Emaar Akvaryum’da güzel bir gün geçirmeye davet ediyoruz.

Bu sene öğretmenlerimiz aileleri ile birlikte Emaar Akvaryum’da çok güzel anlar yaşayacak, su altının egzotik dünyasını birlikte keşfedecekler. 24 Kasım 2018 - 3 Aralık 2018 tarihleri arasında öğretmenlerimizi yanlarında 0-14 yaş arasında bir çocukları ile birlikte Emaar Akvaryum’da ağırlıyoruz. Üstelik yanlarında gelecek 2 aile ferdi akvaryum girişinden %50 indirimli olarak yararlanabilecekler.

Hediye girişten yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edin;

1. Bu bağlantıya tıklayın ve açılan formu eksiksiz olarak 2 Aralık 2018 tarihine kadar doldurun ve Onaylıyorum kutucuğunu işaretleyin. Formu gönderdikten sonra size 24 saat içerisinde bir hediye giriş şifresi gönderilecek. Bu formu doldurarak bu web sitesi için verilen hüküm ve koşullar ile gizlilik hükümlerini kabul etmektesiniz.

2. Cep telefonunuza gelecek hediye giriş şifresini ve MEB onaylı öğretmen kimlik kartınızı Emaar Akvaryum resepsiyonundaki görevliye gösterin.

3. Hediye giriş isme özeldir. Bir başkasına verilemez.

4. Hediye girişten 1 öğretmen ve 0-14 yaş arasındaki 1 çocuğu yararlanabilir. Öğretmenin yanında gelecek 2 kişilik aile ferdi akvaryum girişinden %50 indirimli yararlanabilir.

5. Diğer indirim, kampanya, özel fiyat ile birleştirilemez. Online biletlerde geçerli değildir.

6. Son kullanım tarihi 3 Aralık 2018’dir

X

Akvaryum ziyaretçilerine sinema bileti hediye

27-31 Ekim 2018 tarihlerinde Emaar AVM, Emaar Akvaryum’dan bilet alanlara Emaar AVM
Cinemaximum’dan 1 bilet hediye. Biletinizi hemen almak için tıklayın. 

Kampanya Koşulları:

 • Emaar Akvaryum gişesinden ve Emaar Akvaryum web sitesinden 27 Ekim 2018 -31 Ekim 2018 tarihleri arasında alınan akvaryum biletlerine (Okul grupları, 0-3 yaş biletleri ve ücretsiz davetiyeler kampanyaya dahil değildir.) 1 adet sinema bileti ücretsiz olarak verilecektir.
 • Hediye sinema bileti Emaar Akvaryum gişesinden temin edilebilir.
 • Hediye sinema bileti nakde çevrilemez, başkasına satılamaz.
 • Kampanya 5000 bilet-stokla sınırlıdır.
 • Hediye sinema biletlerinin geçerlilik süresi sinema bileti üzerinde belirtilen tarihtir.
 • Kampanya gold class ve 3D filmlerde geçerli değildir.
 • Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında doğabilecek olumsuz durumlardan Emaar AVM ve Emaar Akvaryum sorumlu değildir.
X

Morhipo Çocuk Haftası’na Özel Hediye Çocuk Bileti

Morhipo Çocuk Haftası’nda Morhipo Çocuk kategorisinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize Emaar Akvaryum Çocuk Bileti Hediye. Biletinizi hemen alın!

 

 

Morhipo Çocuk Haftası’na Özel Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Hediye Çocuk Bileti Kampanyası Koşulları

 1. 26-29 Ekim 2018 tarihleri arasında Morhipo Çocuk Kategorisinde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Emaar Akvaryum Çocuk Bileti’nde geçerli indirim kodu verilecektir. (Her 100 TL ve üzeri alışverişe 1 adet kampanya kodu verilir.)
 2. İndirim kodu, web ve mobil siteden yapacağınız alışveriş sonrası pop-up üzerinden verilecektir. Morhipo APP’ten yapacağınız alışverişlerde indirim kodu verilmez.
 3. Alışverişlerinizde alacağınız kampanya kodu ile 26 Ekim 2018-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Emaar Akvaryum web sitesinden biletinizi alabilirsiniz.
 4. Hediye çocuk bileti 1 adet tam fiyatlı yetişkin bileti alındığı taktirde geçerlidir.
 5. Biletinizi almak için tıklayın (https://bilet.emaarakvaryum.com). “Morhipo’dan Hediye Çocuk Bileti” bilet tipini seçin. Biletiniz sepetinize atıldıktan sonra alt kısımda yer alan indirim kodu alanına kodunuzu yazarak işleminize devam edin. Kodunuzu yazdıktan sonra Hediye Çocuk Bileti sepetinize indirim olarak yansıtılacaktır.
 6. Çocuk biletleri 14 yaş altı ziyaretçilerimiz için geçerlidir. Yetişkin biletleri 14-64 yaş arası ziyaretçilerimiz için geçerlidir.
 7. Biletler alındığı tarihten itibaren 30 gün geçerlidir. Biletler tek kişilik ve tek kullanımlıktır. Başkasına satılamaz, iade edilemez. Kampanya diğer indirim, kampanya ve özel fiyatlar ile birleştirilemez.
 8. Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’nin ve Morhipo’nun  kampanyayı durdurma ve/veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.
X

Axessliyoruz, %30 indirim kazanıyoruz

Axess’e özel 8 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Emaar Akvaryum’da tam fiyatlı bilet
alımlarında %30 indirim!
 
Emaar Akvaryum bilet gişesinden alacağınız tam fiyatlı giriş biletinizi Axess ile ödeyin %30 indirim
kazanın.
Kampanya Koşulları
Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.
 
• Axess’e özel 8 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Emaar Akvaryum gişesinden yapacağınız bilet
alımınızda toplam tutar üzerinden %30 indirim sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Wings ve Free
kartları dahildir. Neo banka kartı, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek
kartlar kampanya kapsamındadır.
• Kampanya sadece Emaar Akvaryum gişesinden yapılacak tam fiyatlı bilet alımlarında geçerlidir.
Kampanya süresince bir müşteri bir defa kampanyadan faydalanabilecektir. Tek seferde alınan bilet
tutarının %30’u kadar indirim kazanılır. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil
değildir. Emaar Akvaryum’un diğer indirim, özel fiyatlı biletleri ve kampanyaları ile birleştirilemez,
online biletlerde, dalış, besleme, doğumgünü vb. aktivite paketlerinde geçerli değildir.
• Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal
edilecektir.
• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

X

Emaar Akvaryum’da Vodafonelulara 2.Bilet Hediye

1 Ekim 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Vodafonelulara Emaar Akvaryum’da ikinci bilet hediye. Hemen Vodafone Avantaj Cepte yada Vodafone Yanımda uygulamasından kampanya katılım kodunuzu alın indirimli biletleri kaçırmayın!

 

Uygulamayı indirip kampanya kodunuzu aldıktan sonra biletinizi almak için tıklayın.

 

Kampanya kullanım koşulları:

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nden 1 bilet alan Vodafone abonelerine ikinci bilet anında hediye olarak sunulacaktır. Kampanya kapsamında bir adet yetişkin veya çocuk bileti alana ikinci bilet hediye edilecektir. Alınan biletlerden fiyatı ucuz olan hediye edilecektir.

Vodafone aboneleri Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya detay sayfasından kampanya şifrelerini alabilirler. Kampanyadan faydalanmak için bilet satış noktasından şifrelerini söyleyerek veya https://bilet.emaarakvaryum.com/ linkine tıklayarak “İndirim Kuponu” alanına kampanya şifresini girerek indirimden faydalanabilirler. Kampanya Emaar Akvaryum’un “Yetişkin” ve “Çocuk” biletlerin geçerli olup, kapı fiyatlarından ücretlendirme uygulanır. Vodafone aboneleri, Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi giriş biletlerini gişeden veya Emaar Akvaryum’un web sitesinden satın alabilirler. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Abonelerin her katılım için yeni şifre almaları gerekmektedir. Vodafone aktif aboneleri kampanya süresince yararlanabilirler. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında alınan biletler satılamaz, karşılığında para talep edilemez, nakde çevrilemez, başka indirim, özel fiyat ve kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ve Vodafone'da saklıdır.

X

Çocuk Biletleri %50 İndirimli

Bu yaz çocuklar karne coşkusu ve bayram heyecanını Emaar Akvaryum’da yaşıyor

Emaar Akvaryum çocuk biletleri 8 Haziran 2018- 17 Haziran 2018 tarihleri arasında 39 TL yerine 19,50 TL. Karne heyecanını yaşayan çocuklar, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde 8 – 17 Haziran tarihleri arasında yüzde 50 indirimle ziyaret edebiliyorlar.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 200’e yakın türle, 20 binden fazla canlıyı ve 270 derece görüş imkânı olan akrilik tünel boyunca denizdeki mucizevi yaşamını ve birçok deniz canlısını görme fırsatı sunuyor. Akvaryumda, ziyaretçiler canlı besleme seanslarına katılabiliyor ve   dev timsah, penguenler, dev su faresi, su samurları, vatozlar ve diğer canlıların beslenmelerini izleyebiliyor. 

Akvaryum ailesine yeni katılan Macaw papağanları rengarenk tükleriyle gözleri kamaştırırken, kendilerinden büyük meyve parçalarını taşıyan minik çıplak köstebek fareleri ise görünleri şaşkına çeviriyor.

Tüm çocukları okyanusların masalsı dünyasında eğlenceye davet ediyoruz. 3-14 yaş arası için geçerli olan indirimli çocuk biletleri Emaar Akvaryum gişeleri ve internet sitesinden alınabiliyor. Biletinizi hemen alın!

X

Şimdi Üyeliğini Yenileme Zamanı

Bu sene de yepyeni etkinliklerle birlikte olmaya devam.

 

Değerli üyemiz,

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi yıllık üyeliğini kullanarak 1 yıl boyunca güzel ve eğlenceli vakit geçirdiğine sevindik. Şimdi üyeliğini yenileme zamanı. Sana özel bir teklifimiz var.

Neler yaptık

 • 9 türden oluşan tarantula ailesi ile Örümcek Krallığını, dünyanın en çirkin canlılarından kabul edilen Çıplak Köstebek Farelerini henüz görmediysen seni Emaar Akvaryum’a bekliyoruz. Dünyanın en ünlü papağan türlerinden Macaw Papağanları da artık Emaar Akvaryum’da.
 • Emaar Akvaryum Yıllık Üyeliğinin sana sunduğu ek avantajlardan da yararlanmayı unutma.
 • Çocuklar için eğlenceli aktiviteler düzenledik. Sömestide çocuklar Maceracı Yüzgeçler ile eğlendi, 23 Nisan’da Lego etkinliğinde dünyanın en ünlü oyuncağı ile hayallerini inşaa etti.
 • Türkiye’nin ilk ve tek mini manta vatozları ile tüplü dalış aktivitesini başlattık. Üstelik daha önce dalış tecrüben olmasa bile Emaar Akvaryum’daki dalış eğitmenlerimiz ile bu heyecana ortak olabilirsin.
 • Çocuklar için korsan ve denizkızı temalı doğum günü odamızı açtık. Artık çocuklar okyanusların güzellikleri arasında arkadaşları işe birlikte doğumgününü kutlayabiliyor.
 • Köpekbalıkları besleme programını başlattık. Artık sen de köpekbalıkları arasına girerek uzmanlarımızla birlikte köpekbalıklarını besleyebilirsin.
 • Unutma, dalış, köpekbalığı besleme ve doğumgünü aktivitesinde sana özel indirimler var!

Yıllık Üyeliğini şimdi yenile

X

Emaar Akvaryum Ramazan Kampanyası

Ramazan ayında Emaar Square Mall’da ücretsiz wifi’a bağlananlar Emaar Akvaryum’dan %50 indirim kazana şansı yakalıyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

 • İndirim kodu Emaar Square Mall’da ücretsiz wifi’a ilk kez bağlandığınızda cep telefonunuza gönderilir.
 • Kodlar stoklarla sınırlıdır.
 • İndirim kodu Emaar Akvaryum biletinde kapı fiyatı üzerinden %50 indirim sağlar.
 • Kodlar sadece internetten alınan Yetişkin/çocuk/öğrenci-öğretmen/65 yaş biletlerinde geçerlidir.
 • 15 Mayıs 2018 -14 Haziran 2018 tarihleri arasında kullanılabilir.                       
 • Bir kod ile bir adet bilet alınabilir                                                                       
 • İndirim kodunun https://bilet.emaarakvaryum.com adresinde indirim kodu alanına yazılması gerekir.                                       
 • İndirim kodu ile bilet fiyatları Yetişkin:25TL, Çocuk:19,50TL, Öğrenci-Öğretmen:19,50TL, 65Yaş:19,50TL olur.                             
 • Alınan biletler 30 gün içinde kullanılmalıdır. Biletler tek kişilik ve tek kullanımlıktır. Diğer indirim, özel fiyat ve kampanyalar ile birlişetirilemez. İndirim kodları satılmaz, nakde çevrilemez, karşılığında para talep edilemez.
 • Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’nin kampanyayı durdurma ve/veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.
X

Vodafone hat sahiplerine Emaar Akvaryum biletleri %50 indirimli!

1 Mayıs-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında Vodafone hat sahiplerine Emaar Akvaryum biletleri %50 indirimli! Kampanya kodlarını Vodafone Avantaj Cepte veya Yanımda uygulamalarından alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

· 1 Mayıs 2018-31 AĞustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

· Günde 1 adet kod alınabilir.

· Yetişkin ve çocuk biletleri kampanyaya dahildir.

· Diğer indirim, özel fiyat, kampanyalar ile birlştirilemez.

· Online biletlerde geçerli değildir.

· Kampanya kodunun bilet alım sırasında akvaryum yetkilisine bildirilmesi gerekir.

· Kodlar tek kullanımlıktır.

· Kodlar başkasına satılamaz, nakde çevrilemez, karşılığında para talep edilemez.

· Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş’nin kampanyayı durdurma, şartlarını değiştirme hakkı saklıdır

X

Emaar Akvaryum ziyaretçilerine Sinemia’da özel indirim

Türkiye'deki tüm sinema salonlarında 3D dahil 2D-3D tüm seanslarda sinemaya gitme imkanı sağlayan Sinemia paketleri 30 Mayıs 2018 tarihine kadar Emaar Akvaryum ziyaretçilerine indirimli.

Emaar Akvaryum gişesinden alacağınız indirim kodu ile Sinemia paketinizi indirimli alın.

 

Ayda 3 kez sinemaya gitme imkanı sağlayan tek kişilik Eğlence Paketi’nin indirimli fiyatları;

 

1 aylık: 33.99 TL

6 aylık: 31.99 TL

12 aylık: 20.99 TL

24 aylık: 18.99 TL

 

Ayda 3 kez sinemaya gitme imkanı sağlayan çift kişilik Eğlence Paketi’nin indirimli fiyatları

 

1 aylık: 66.99 TL

6 aylık: 62.99 TL

12 aylık: 39.99 TL

24 aylık: 36.99 TL

X

Vodafonelulara Emaar Akvaryum’da 2. Bilet Hediye

20 Ocak-31 Mart 2018 tarihleri arasında Vodafone hat sahiplerine Emaar Akvaryum’da bir bilet aldıklarında ikinci biletleri hediye. Kampanya kodlarını Vodafone Avantaj Cepte veya Yanımda uygulamalarından alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

· 20 Ocak 2018 -31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

· Günde 1 adet kod alınabilir.

· Yetişkin ve çocuk biletleri kampanyaya dahildir.

· Diğer indirim, özel fiyat, kampanyalar ile birlştirilemez.

· Online biletlerde geçerli değildir.

· Kampanya kodunun bilet alım sırasında akvaryum yetkilisine bildirilmesi gerekir.

· Kodlar tek kullanımlıktır.

· Kodlar basşkasına satılamaz, nakde çevrilemez, karşılığında para talep edilemez.

· Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş’nin kampanyayı durdurma, şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.

X

Sömestirde Dopdolu Eğlence!

Sömestir tatilinde Emaar Akvaryum, Fun Lab ve sinema biletinden oluşan eğlence paketi çok avantajlı. 39 TL değerindeki akvaryum çocuk bileti, 20 TL değerindeki sinema bileti ve 100 TL değerindeki FunLab biletinden oluşan Sömestir Eğlence Paketi 20 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında 159 TL yerine sadece 99 TL. Sömestir eğlence paketini Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden hemen alın.

Aldığınız eğlence paketindeki biletleri isterseniz aynı gün isterseniz farklı günlerde kullanabilirsiniz. Biletlerin son kullanım tarihleri alındıktan sonra 30 gündür. Sinema biletleri Pazartesi-Perşembe sadece Emaar Square Mall Cinemaximum 2D salonlarda, FunLab biletleri sadece Emaar Square Mall FunLab’de geçerlidir.

X

Önce Happy Meal sonra akvaryum gezisi

1 Ocak 2018- 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Anadolu yakasındaki McDonald’s’ restoranlarından Happy Meal menü yiyen tüm çocuklara Emaar Akvaryum çocuk biletleri 20 TL indirimli.

 

Kampanyanın geçerli olduğu restoranlar:

Sabiha Gökçen Gelen Katı, Sabiha Gökçen Kara, BTA Bostancı, Süreyyapaşa, Altıntepe, Caddebostan, Göztepe M., Kazasker, Kozyatağı Carrefour, Kozyatağı Yanyol, Kozyatağı E-5, İstanbul Buyaka, Çekmeköy

Kavacık, İstanbul Kızıltoprak, Mühürdar, İstanbul  Taşdelen, Tepe Nautilus, Ümraniye Meydan, Kartal  Çarşı, Kartal Soğanlık, Maltepe E-5, Tuzla, Via Port, Acıbadem, Akasya AVM, Emaar Square Mall, Kayışdağı, Libadiye, Palladium, Şerifali, Üsküdar

 

Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya katılan McDonald’s restoranlarından alacağınız indirim kuponunun Emaar Akvaryum gişesinde bilet alım sırasında  görevliye verilmesi gerekir. Kampanya kuponları Emaar Akvaryum’un diğer indirimli ve/veya özel fiyatlı biletleri ile birlikte kullanılamaz, online biletlerinde geçerli değildir. Kuponlar nakde çevrilemez, satılamaz, karşılığında para talep edilemez. Akvaryum indirim kuponları 31.03.2018 tarihine kadar kullanılabilir.

X

16-24 Aralık’ta çocuk biletlerinde Kış Festivali zamanı

Şimdi Emaar Square Mall’da Kış Festivali Zamanı. 16-24 Aralık tarihleri arasında Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi biletleri çocuklar için 37 TL yerine 33 TL. Akvaryum resepsiyonundan alacağınız indirimli biletinizle önce su altının muhteşem dünyasında keşfe çıkın, akvaryum gezinizi tamamladıktan sonra L3 katındaki Cartoon Network Kış Festivali etkinliklerine katılmayı unutmayın! Cartoon Network karakterleri ile eğlenceli aktiviteler çocukları bekliyor.

X

Emaar Akvaryum’da Öğretmenler Günü İndirimi

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, çocuklarımızı hayata hazırlayan öğretmenlerimizi su altı yaşamını keşfe çağırıyor. Anadolu Yakası’nın yepyeni bir yaşam alanı olan Emaar Square Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, okul öncesi, ilk ve orta öğretimde görev yapan öğretmenler için 24 Kasım Öğretmenler Günü ve takip eden 25-26 Kasım tarihlerine özel yüzde 50 indirimli. Ayrıca, Emaar Akvuryum’u ziyaret edecek öğretmenlerin yetişkin ve çocuk 3 misafiri girişte yüzde 50 indirimden faydalanabiliyor. 

 

Kampanyadan yararlanmak için linkteki formun doldurulması ve akvaryum girişinde MEB onaylı öğretmen kimlik kartının gösterilmesi gerekiyor.

 

X

Akvaryum biletleriniz Maximum Kartınıza %20 İndirimli

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya gişeden ve internetten alınan yetişkin ve çocuk biletleri için geçerlidir. İndirim yetişkin ve çocuk kapı fiyatı ücret tarifesi üzerinden hesaplanacak toplam bilet fiyatı üzerinden %20 düşülerek yapılır. İndirim Emaar Akvaryum gişelerinden alınan biletlerde gişe görevlisi tarafından manuel olarak yapılacaktır.www.emaarakvaryum.com internet adresinden alınan biletlerde Maximum kampanyalı biletin seçilmesi gerekir. Ödeme aşamasında kampanyaya dahil olan kart numarası girildiğinde indirimli bilet alınabilecektir. Kampanyaya yıllık üyelik ve aile paketi alımları dahil değildir. Kampanya diğer kampanya, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Emaar Akvaryum’a 14 yaşından küçükler merkeze sadece 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde girebilirler.

 

X

Kasım’da haftasonları çocuk biletlerindeki indirimi kaçırmayın

Kasım ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00-13:00 arasında akvaryum gişesinden alacağınız 1 yetişkin biletine çocuk biletinde %50 indirim!

Siz de Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’ne gelin 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiyi yakından görün, ailece eğlenceli ve eğitici zaman geçirin.

Kampanya koşulları:

 • Kampanya 4,5,11,12,18,19,25 ve 26 Kasım 2017 tarihlerinde Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden alınan tam fiyatlı yetişkin biletlerinde geçerldir.
 • Diğer indirim, kampanya ve özel fiyatlar ile birleştirlemez.
 • Online fiyatlar kampanyaya dahil değildir.
 • Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’nin kampanyanın şartlarını değiştirme ve durdurma hakkı saklıdır.
 • Biletler satılamaz, iade edilemez.
 • Alınan biletler alındığı tarihten itibaren 30 gin içinde kullanılmalıdır.
X

İDO yolcularına 28 Ağustos-10 Ekim’de Emaar Akvaryum’da ikinci biletleri hediye

Kampanya Koşulları: 

 • Kampanyadan yararlanmak için Emaar Akvaryum&Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinde İDO biletinin ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya yetişkin ve çocuk biletlerinde geçerlidir.
 • Farklı türde bilet alımlarında yüksek bedelli olan bilet fiyatı ödenir. (ör: 1 yetişkin ve 1 çocuk bileti alındığında çocuk bileti hediye olarak kabul edilir)
 • Diğer indirim, özel fiyat, kampanya ve online biletler ile birleştirilemez, karşılığında para talep edilemez.
 • Emaar Akvaryum&Sualtı Hayvanat Bahçesi biletleri son kullanım tarihi alındığı tarihten itibaren 30 gündür.
 • Emaar Libadiye gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’nin kampanyayı durdurma ve  koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.
X

Emaar Akvaryum biletiniz ile birlikte alacağınız sinema biletiniz sadece 10 TL

Kampanya Koşulları:

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi biletine sadece 10 TL fark ödeyerek sinema biletinizi alabilirsin.

Sinema bileti Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Cinemaximum Emaar Square Mall’da geçerlidir. Sadece 2D formatlarda geçerlidir.

Biletler yalnızca Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden alınabilir.

Yetişkin, çocuk/öğrenci biletleri ile akvaryum yıllık üyelikleri ve aile bileti kampanyadan yararlanabilir. (Akvaryum ve sinema bileti paket fiyatı yetişkinler için 58 TL, çocuk ve öğrenciler için 47 TL’dir. Akvaryum yıllık üyelikleri ve sinema bileti paket fiyatı yetişkinler için 120 TL, çocuklar için 100 TL’dir. Akvaryum aile bileti ve sinema bileti paketi 180 TL’dir ve 2 yetişkin+2 çocuk için geçerlidir.)

Kampanya diğer kampanyalar, indirimler ve özel fiyatlar ile birleştirilemez.

Online biletlerde geçerli değildir.

Kampanya 28.07.2017-01.09.2017 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklar ile sınırlıdır.

Sinema biletleri 31.10.2017 tarihine kadar kullanılabilir.

X

Bu yaz öğretmenleri Emaar Akvaryum&Sualtı Hayvanat Bahçesi’ne davet ediyoruz

Öğretmenlerimizi Su Altının Egzotik Dünyasını Keşfetmeye Davet Ediyoruz.  19 Temmuz 2017 - 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında haftaiçi hergün öğretmenlerimiz Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ücretsiz ziyaret ediyor, yanlarında gelen 3 kişi de %25 indirimden yararlanıyor.

 

Kampanya Koşulları:

Okul öncesi, ilk ve orta öğretim öğretmenleri kampanyadan faydalanabilir.

MEB onaylı öğretmen kartının resepsiyonda gösterilmesi gerekir.

Kampanyadan faydalanabilmek için formun doldurularak giriş esnasında resepsiyona teslim edilmesi gerekir. Bu formu indirerek bu web sitesi için verilen hüküm ve koşullar ile gizlilik hükümlerini kabul etmektesiniz.

Diğer indirim, kampanya, özel fiyat ile birleştirilemez.

Online biletlerde geçerli değildir.